Magická zábava pro malé i velké

Všichni milují zábavu, magii, čarovnou atmosféru. Nemluvíme jen o dětech, ale také o dospělých, kteří rádi přičichnou k zajímavým trikům, které je budou fascinovat ještě dlouhou dobu. Neváhejte určitě tedy využít služby kouzelníka, který se dokáže postarat o vytříbenou zábavu na naprosto každé společenské akci. Je to netradiční zábava, která ovšem nadchne a která má v dnešní době opravdu dobrou úroveň. Je tedy určitě čas na to to vyzkoušet, uvidíte, že to bude skvělá zábava, na kterou nezapomene žádný návštěvník.

magie

Ozvláštněte jakoukoliv akci zajímavým vystoupením

Služby kouzelníka můžete využít na velké spoustě nejrůznějších akcí. Jaké to jsou? Kde je jeho návštěva častá a oblíbená?

Narozeninové oslavy – Zpestřete http://www.renocar.cz/odmente-sve-deti-a-zpestrete-jim-novy-skolni-start/t-722/ si tento už i tak výjimečný den dalším magickým zážitkem, díky kterému se stane vaše oslava naprosto nezapomenutelnou.
Firemní večírky – Udělejte dojem na své zaměstnance či významné klienty. Je to výborné rozptýlení na lehce formální a ležérní akci zároveň.
Svatby – Zpestřete tento významný den krátkým vystoupením, které rozptýlí a které zaujme všechny svatebčany.
Dětské dny – Nikoho nenadchnete pořádným magickým vystoupením než malé děti. Dětské dny ve školách a školkách jsou proto ideální příležitostí, jak je potěšit.

kouzlo

Rafinované triky, které jen tak neprokouknete

Ptáte se, jak je možné, že jeden a ten samý kouzelník bude výborně bavit jak ty nejmenší, tak i dospělé lidi? Odpověď je jednoduchá, svá vystoupení totiž přizpůsobuje právě publiku. Pro dospělé publikum si připravuje spíše triky z oblasti mikromagie, které se odehrávají na malém prostoru, třeba na stole. Malé děti naopak nadchne spíše prostorová magie. Základem je vždycky ale správná interakce se sledovateli, protože zapojit diváky do jednotlivých triků pozvedne vystoupení na úplně novou úroveň.

Related posts