Na procházku bez obav

Také máte pejska a musíte s ním chodit často na daleké procházky? To znamená, že musíte ven za každého počasí a často v pozdních večerních hodinách. Nepříjemné je to zejména v zimě, kdy se stmívá opravdu velmi brzy a vy máte strach o svou bezpečnost, jelikož procházíte ulicemi a parky, kde potkáváte jen velmi málo dalších osob. Taková místa přímo vybízejí k tomu, abyste se stali terčem drobných zlodějů, kteří si za cíl zvolí vaši kabelku.

zbraň

Buďte připraveni! Na trhu jsou k dostání obranné prostředky, které vám pomohou. Nemusíte být ani držiteli zbrojního průkazu ani mistry judo nebo karate. I tak se dokážete ubránit! Výborným pomocníkem je paralyzér baterka. Je to velmi nenápadný předmět a jako baterka nejen že vypadá. Ano, je to opravdu svítilna, kterou můžete používat při svých procházkách. Osvětlit si cestu je jistě příjemné. Navíc vás bude chránit i svou další funkcí, která na první pohled není zřejmá. V případě, že budete napadeni, můžete ji použít k dočasnému odražení útoku. Agresora vaše obrana překvapí a ochromí a vy budete mít dostatek času k útěku, nebo k přivolání pomoci. Její cena je velmi příznivá, buďte připraveni na procházky v temných ulicích!

obrana

Cesta na noční směnu i zpět beze strachu

Bohužel bydlíte ve městě, kde je zvýšená kriminalita a vy se každou chvíli dočtete v novinách o nějakém napadení, nebo okradení. Jistě i vás už napadlo, že se můžete stát brzy terčem takového útoku. Zejména proto, že pracujete ve firmě se směnným provozem a musíte tak docházet i na noční směny. Už nemusíte mít obavy. Prohlédněte si nabídku paralyzérů a seznamte se s jejich funkcemi. Jsou velmi účinnými pomocníky. Útočníka ochromí, avšak nejsou zdraví nebezpečné. Máte tak možnost získat čas přivolat si pomoc nebo utéci do bezpečí. Vyberte si jeden ještě dnes!

Related posts