Nejlepší aquaparky na světě

o   Tropical Islands
Tento vyjímečný aquapark najdete v Německu, Krausnicku. Aquapark je umístěn uvnitř největší volně stojící haly na světě, tato stavba měla původně sloužit jako hangár.
Tropical Islands mohou pojmout 6.000 návštěvníků denně a má jeden z největších krytých bazénů, měřící 200 metrů na délku.
muž v tobogánu
o   Siam Park
Siam park umístěný na pozadí velkolepé thajské architektury, se všemi nejrůznějšími atrakcemi, je ideálním prostředím pro nezapomenutelné vodní dobrodružství. Ideální je pro návštěvu s přáteli. Platí, že nudit se zde nemusí ani dospělí (pokud máte trochu smyslu pro humor).
Z místní atrakce Tower of Power se návštěvníci vrhají dolů do téměř vertikálního klesání o délce 28 metrů. Tato jízda následuje průhlednou trubkou, která je ponořena do akvária plného žraloků. Tento zážitek je opravdovým unikátem, a neměli by si ho nechat ujít nejen adrenalinoví nadšenci.
V roce 2015 se také otevřel tobogán Singha, kterým návštěvníci cestují rychlostí až 18 metrů za sekundu. Dráha tobogánu mění celkem 14krát směr.

o   Disney's Blizzard Beach Water Park
Unikátní aquapark Disney's Blizzard Beach Water Park se nachází v Orlandu na Floridě. Tento vodní ráj zahrnuje jednu z nejvyšších a nejrychlejších vodních skluzavek na světě, kterou si užijí nejen děti.
Myslí zde opravdu na celou rodinu – tomu také odpovídá struktura vodních atrakcí, na kterých si současně často může užívat celá rodina. Hosté ve vodním parku se mohou rozhodnout, jestli se připojí k týmu Kristoff, nebo týmu Olaf. Tato rozdělení se pak uplatní například při místní „koulovačce“.
skluzavky do bazénu
Tento aquapark je opravdu zaměřen na sociální interakci – můžete zde dokonce závodit s přáteli na sousedních drahách tobogánu Downhill Double Dipper, který je rozlišen závodními pruhy.
Lepší vodní dobrodružství, než to zdejší od Disneyho, skutečně těžko najdete.

Nejlepší aquaparky na světě
Ohodnoťte příspěvek

Related posts