Nejoblíbenější produkty značky Kinder

Nepřehlédnutelná značka, kterou můžeme najít v každém českém i zahraničním obchodě, je založena na tradičních způsobech výroby a její produkty neobsahují žádná umělá barviva. Na první pohled ji poznáme podle nezaměnitelného nápisu vyznačujícím se černým k a červeným inder.
lodičky na hraní.jpg
1. Surprise
Nejznámějším výrobkem této značky je jednoznačně Kinder Surprise neboli Kinder překvapení. Jedná se o čokoládové vajíčko, které uvnitř skrývá žlutou skořápku, v niž se ukrývá malá hračka pro kluky i holky. Nechybí zde ani snadný návod k jejímu složení. Kromě mlsání si děti užijí spousty zábavy a legrace. Hračky se ve vajíčku samozřejmě často obměňují a tak si vaše dítě může založit pěknou sbírku rozmanitých figurek.

2. Chocolate
Malé čokoládky s vlnky plné mléka, kterou jsou nejčastěji balené v krabičce se spokojeným a usměvavým dítětem, jsou vynikajícím potěšením nejen pro naše nejmenší. V obchodech můžete zahlédnout i limitované edice obalů, které jsou nejčastěji v prodeji třeba na Mikuláše. Podobným produktem je také Kinder Maxi, které se prodává jako samostatná objemově větší balená cukrovinka.
hračka hroch.jpg
3. Bueno
Potěšení pro dospělé obsahuje kromě čokolády oplatek a krém z lískových oříšků. Vyrábí se ve dvou variantách a to buď s mléčnou, nebo s bílou čokoládou. V balení najdete vždy dva kusy, abyste si tuto pochoutku mohli dokonale vychutnat.

4. Mléčný řez
Máte-li chuť na lehké osvěžení nebo malou svačinku sáhněte po Mléčném řezu. Nadýchaný piškot s mléčným krémem uvnitř je dokonalá volba.

5. Pinquí
Mezi chlazené produkty patří tyčinka z piškotu, krému a polevy s hořkou čokoládou. Dopřát si můžete i kokosovou nebo karamelou příchuť.

6. Maxi King
Karamel naleznete také uvnitř této chlazené tyčinky, která na povrchu obsahuje kusy lískových ořechů a tak je chuť této jedinečné pochoutky naprosto legendární.

Related posts