Vak, který si získá každodenní pozornost dětí

Přejí si vaše děti do pokoje umístit něco, co by jim poskytlo i pohodlí pro jejich chvilky pohody nebo dovádění? Věřte, že samotná postel jim neposkytne takový komfort jako něco, s čím se každé dítě velmi rychle ztotožní. Sedací vaky pro děti jsou velmi oblíbeným designovým prvkem do dětského pokoje, který plní účelovou funkci a jejich využití je všestranné.

Pořiďte ho proto vašim dětem i vy a dopřejte jim tolik komfortu, kolik potřebují k tomu, aby byly spokojené.

sedací vak

Mnoho možností, jak relaxovat

Vaše děti si potřebu udělat si pohodlí mohou přizpůsobit natolik, aby jim to bylo příjemné. Vak na sezení nebo válení je možné uzpůsobit poloze jejich těla díky náplní, jakou jsou polystyrenové kuličky. Je měkký, velmi poddajný a vhodný na jakoukoliv činnost, při které si chcete užívat nicnedělání.

Vaše děti ho bezesporu budou zbožňovat od okamžiku, kdy jim ho do pokojíčku umístíte a trávit na něm chvíle, které pro nich budou k nezaplacení.

Esteticky přitažlivý doplněk

V nabídce těchto vaků můžete narazit na několik druhů barevných kombinací, které lze měnit dle nálady nebo osobitého vkusu. Pro děti je rovněž připravena nabídka vaků se zvířecím motivem, který ocení zejména ty nejmenší. Je na vás, jakou variantu se rozhodnete upřednostnit a zpestřit tak vzhled dětského pokoje tak, aby v něm splynul se zbytkem zařízení.

hnědý polštář

Odolný a praktický pomocník

Každý z našich vaků disponuje pevnými popruhy, které lze odebrat a uvelebit se na něm dle vašich požadavků. Je vyrobený z pevného materiálu a obsahuje několik vrstev látky a šití. Obsah kuliček lze kdykoliv nastavit tak, aby vám bylo sezení na něm nanejvýš příjemné a v případě potřeby je doplnit nebo naopak odebrat.

A velmi potěšující zprávou (obzvláště, když máte děti) je to, že je jeho povrch snadno udržovatelný a omyvatelný, díky čemu si zachová své barvy a atraktivní vzhled.

Related posts